fbpx

Připnuté články

Platí, že čím dříve tím lépe. Zároveň nikdy není pozdě, ale čím později začnete, tím složitější to bude a tím větší šance je, že vás dítě pošle (vy víte kam).

Uživatel je nejzranitelnějším článkem v celém IT řetězci. Připravil jsem deset praktických rad jak se chovat na síti, abyste vy i vaše data zůstali v bezpečí.

Leze vám už online krkem? Koukáte do obrazovek víc, než byste chtěli? Nejste v tom sami, všichni to řešíme! Připravil jsem 7 …

Modré světlo z elektronických zařízení může mít vliv na náš spánek. Jak a kdy toto světlo filtrovat nebo se mu raději úplně vyhnout zjistíte v článku.

Všechny články

Modré světlo z elektronických zařízení může mít vliv na náš spánek. Jak a kdy toto světlo filtrovat nebo se mu raději úplně vyhnout zjistíte v článku.

Sharenting je termín pro rizikové sdílení soukromí dětí na internetu. Chraňte digitální stopu vašich dětí. Není to jedno, mohou být v nebezpečí.

Někdo vám ukradl facebook účet? Bohužel nejste sami. Jak takové situaci předejít a jak ji řešit pokud už je na prevenci pozdě? Postup a návod najdete v článku.

Budoucnost je tady. AI nástroje jsou dostupné už teď. Dal jsem na svůj blog AI chatbota. V článku najdete jak na to, co dokáže a další možnosti, které existují.

Být neustále online má negativní dopad na naše zdraví. Jak z toho ven? Pomůže digitální detox jako dočasné nebo úplné odpojení od digitálních technologií.

Mobil máme všichni - dospělí i děti. Ale umíme jej správně nastavit tak, aby sloužil nám a ne my jemu? Jak mít používání mobilu pod kontrolou? Návod zde.

Je TikTok nebezpečný a máme se ho bát? Pár expertů a já jsme se k té otázce vyjádřili pro magazín FinMag.

Phishing je podvodný útok na internetu, při kterém se útočníci pokouší získat citlivé informace od uživatele, jako jsou hesla, kreditní karty a bankovní údaje.

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost doporučuje nepoužívat TikTok na pracovních i soukromých zařízení využívaných k pracovním účelům.