fbpx

AI = Umělá inteligence

Budoucnost práce je tady.

Jste na ni připraveni? Revoluce už probíhá – buďte její součástí.

Když se na podzim 2022 objevily první veřejně dostupné AI modely, tak to byl docela šok. AI je s námi už ale dlouho. Využívá se všude možně, třeba ve vašich Google službách nebo Apple zařízeních. ChatGPT ale přinesla revoluci. Hodně lidí se o AI nástroje nyní zajímá, ptá se na ně a často očekává, že do několika let to bude technologie dostupná pro koncové uživatele. Není tomu tak, protože tyto nástroje jsou dostupné již nyní. Jen je často neumíme najít, používat nebo se jich bojí. Budoucnost práce je tady. Jste na ni připraveni? Revoluce už probíhá – buďte její součástí.

Cílem je, aby účastníci školení odcházeli s lepším povědomím, konkrétními příklady a praktickými dovednostmi využití AI nástrojů. To vám umožní efektivněji využívat tyto nástroje ve své práci a být lépe připraveni na výzvy a příležitosti, které přináší umělecká inteligence.

Přínos pro účastníka:

 • Základní pochopení a přehled AI technologií
 • Nejčastější scénáře, jak se dají AI nástroje využít
 • Přehled trendů a výhled do budoucnosti

Tento workshop se zaměřuje na představení a využití klíčových nástrojů založených na umělé inteligenci (AI). Seznámíte se a naučíte se využívat ty nejčastější. Například ChatGPT a jí podobné, nástroje od Microsoftu nebo nástroje na tvorbu obrázků. Nástrojů máme k dispozici víc, některé možná používáte, o jiných jste třeba nikdy neslyšeli. Projdeme všechny ty, které vám mohou být v práci nápomocné a můžete je začít používat hned při školení.
Na akci porozumíte klíčovým nástrojům, jejich principům a praktickým aplikacím, abyste mohli využít jejich potenciál v rámci vaší oblasti činnosti. Naučíte se například pracovat s obsahem, generovat text, lépe vyhledávat a pracovat s informacemi. Tyto nástroje mají samozřejmě i svá pravidla využití a svá omezení – na ty se koukneme také.

Přínos pro účastníka:

 • Pochopení rozdílu mezi vyhledávačem Google a AI nástrojem
 • Motivace používat AI nástroje
 • Nejčastější scénáře, jak se dají AI nástroje využít v práci

Tento workshop se zaměřuje na představení a využití klíčových nástrojů založených na umělé inteligenci (AI). Seznámíte se a naučíte se využívat ty nejčastější. Například ChatGPT a jí podobné, nástroje od Microsoftu nebo nástroje na tvorbu obrázků. Nástrojů máme k dispozici víc, některé možná používáte, o jiných jste třeba nikdy neslyšeli. Projdeme všechny ty, které vám mohou být v práci nápomocné a můžete je začít používat hned při školení.

Na akci porozumíte klíčovým nástrojům, jejich principům a praktickým aplikacím, abyste mohli využít jejich potenciál v rámci vaší oblasti činnosti. Naučíte se například pracovat s obsahem, generovat text, lépe vyhledávat a pracovat s informacemi. Tyto nástroje mají samozřejmě i svá pravidla využití a svá omezení – na ty se koukneme také.

Cílem je, aby účastníci školení odcházeli s lepším povědomím, konkrétními příklady a praktickými dovednostmi využití AI nástrojů. To jim umožní efektivněji využívat tyto nástroje ve své práci a být lépe připraveni na výzvy a příležitosti, které přináší budoucnost umělé inteligence.

Přínos pro účastníka:

 • Přehled základních AI nástrojů, jejich způsobu fungování a schopností
 • Přehled aktuálních trendů a budoucnosti AI nástrojů
 • Pochopení, jak vám mohou být užitečné
 • Uvidíte, na co si dávat při používání pozor
 • Konkrétní příklady a scénáře, jak tyto AI nástroje mohou být využity
 • Praktické ukázky a interaktivita je sočástí školení – účastníci si vše mohou sami vyzkoušet