fbpx

Připnuté články

Platí, že čím dříve tím lépe. Zároveň nikdy není pozdě, ale čím později začnete, tím složitější to bude a tím větší šance je, že vás dítě pošle (vy víte kam).

Uživatel je nejzranitelnějším článkem v celém IT řetězci. Připravil jsem deset praktických rad jak se chovat na síti, abyste vy i vaše data zůstali v bezpečí.

Leze vám už online krkem? Koukáte do obrazovek víc, než byste chtěli? Nejste v tom sami, všichni to řešíme! Připravil jsem 7 …

FOMO neboli „fear of missing out" je v překladu strach, že o něco přijdeme, že nám ujede vlak. Jedná se o pocit úzkosti spojený s příležitostmi v online světě.

Všechny články

FOMO neboli „fear of missing out" je v překladu strach, že o něco přijdeme, že nám ujede vlak. Jedná se o pocit úzkosti spojený s příležitostmi v online světě.

S Evropskou rozvojovou agenturou pořádáme seminář Behave Your Prints na téma: Digitální občanství, zodpovědné používání digitálních nástrojů a digitální stopa

Díky internetu máme snadný přístup k informacím kdykoli a kdekoli. Avšak stejně jako chytrý telefon má i naše mysl omezenou kapacitu. S tím je potřeba pracovat.

Online schůzkám se nevyhneme. V článku najdete základní pravidla pro jejich vedení, aby byly schůzky maximálně efektivní a úspěšné pro vás i vaše účastníky.

Hybridní model již není alternativním stylem práce. Je tu a zůstane s námi. Jako každý pracovní model má své výhody a nevýhody. Jak na něj? Dozvíte se v článku.

Jak získat nad obsahem informací kontrolu a pár jednoduchých tipů, které pomohou rozlišit mezi seriózní a falešnou zprávou na internetu.

Když si dám do rovnice proti sobě aktivitu na sociální síti vs. tvoření něčeho nebo kvalitně stráveného času, tak bohužel vždy souboj o mé „zdroje“ prohraje.

5 nástrojů (nejen) pro lektory, které sám používám a jsou boží! Můžete si vybrat alternativu od jiného výrobce, ale třeba vám otevřou obzory.

Jak je to s tou závislostí na technologiích? Jasná definice zatím neexistuje. Problémem není mít v ruce telefon. Problémem je jeho nadměrné používání. Riziková míra je cca 4 hodiny denně a víc. Takové chování může mít negativní dopady na člověka a jeho okolí.