fbpx

Platí, že čím dříve tím lépe. Zároveň nikdy není pozdě, ale čím později začnete, tím složitější to bude a tím větší šance je, že vás dítě pošle (vy víte kam).

Uživatel je nejzranitelnějším článkem v celém IT řetězci. Připravil jsem deset praktických rad jak se chovat na síti, abyste vy i vaše data zůstali v bezpečí.

Leze vám už online krkem? Koukáte do obrazovek víc, než byste chtěli? Nejste v tom sami, všichni to řešíme! Připravil jsem 7 …

Pět mých oblíbených nástrojů, jak zůstat v bezpečí zde. Jsou jednoduché, user-friendly a ze snadné oběti z vás udělají někoho, kdo se dokáže bránit.

2h video kurz o agilním řízení je venku! Naučíte se agilní metodiky zavést, používat a pochopíte důvody k zavedení agilního řízení ve vaší firmě.

Můj Digi wellbeing je součástí týdne sdílení Naučmese. Hned v pondělí 20.6. od 17h na Žižkově. Přijďte se naučit něco nového na nějaký z kurzů zadarmo.

Znáte State of agile report? Jde o průzkum adopce agility. Obsahuje info, co z agility firmy zavádí, proč to zavádí, co dobrého přináší ale i kde to vázne.

Videokurz na téma řízení projektů je venku. Dozvíte se jak projekt odstartovat, uřídit i ukončit, co vás čeká v praxi a rozdíl mezi klasickým vodopádem a agilitou.

Pokud jste ještě nečetli Magazín Top Vision a zajímá vás téma digitální rovnováhy, tak "nalistujte" stránku 36. Najdete tam rozhovor s jedním expertem 🙂

Přijďte na kurz kyberbezpečnosti 19.5. Uvidíte třeba jak se dá zneužít naše aktivita na sociálních sítí a zakryptujeme počítač malwarem. Nebudete litovat.